Mintha csak az Összeomlás című filmet látnánk, de ez a valóság: egy nyakkendős férfi táskával a kezében sétált az M3-as autópálya bevezetőjén.

Sok mindent láttak már a kamerák a magyar autópályákon a leállósávban rollerezőtől a belső sávban csókolózókig, és most egy újabb elképesztő jelenetet vett fel egy autós fedélzeti kamerája. A Bp-i autósok közösségének oldalán megosztott videón egy férfi öltönyben, kézitáskával teljesen nyugodtan sétált az M3-as autópálya bevezető szakaszán, a belső sávban.

Lehet, hogy nem Michael Douglas volt az, de az biztos, hogy nem nagyon kötekednénk vele. Reméljük, azért sikerült eltávolítani ebből a veszélyes szituációból.

Ez is érdekelhet:

Győzködni kellett, hogy ne hajtson a forgalommal szemben

Újabb hajmeresztő eset a magyar utakról.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
0% Naná, és nagyon keményen.
75% Igen, de menedzselhető.
25% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés