Ha van egy sok tízmilliós autód, miért dugnád a föld alá egy garázsba? Szingapúrban megoldották, lift viszi gyakorlatilag a nappaliba.

Sokatmondó név a Sky Garage: a szingapúri Hamilton Scotts nevű apartmanház a jövőt és a sznobériát egyesíti. Az ujjlenyomat-olvasóval működő liftbe állva kedvenc autónkat egészen a nappaliig szállítja, hogy ne csak a hatalmas plazmatévét vagy a kandalló tüzét, hanem az autónkat is csodálhassuk és persze biztonságban tudhassuk.

Nem tudjuk, mekkora üzleti siker lesz a garázs nappaliba integrálásnak ötlete, de az biztos, hogy aki tud venni egy lakást a Hamilton Scottsban (körülbelül másféltől ötmilliárd forintnyi dollárig terjed a kínálat, utóbbihoz már négyállásos garázs jár), annak nem lesz gond, hogy milyen kocsit lifteztessen.

Itt találod a luxusautók felsőfokáról szóló cikkeket.

(Forrás: BBC)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Koktélozás feszengés nélkül: ilyen Budapest legújabb komfort bárja

A Player kérdése: Befejeződött az F1 idei szezonja. Nálad ki az év versenyzője?
29% Norris
52% Verstappen
8% Piastri
1% Russell
9% Egy másik versenyző
Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt
Hirdetés