Végre az MTK-nak is van egy kellemes, bizsergető, igazán motiváló indulója, az új himnuszra drukkerek ezrei fognak egyszerre énekelni a készülő új stadionban.

Oláh Ibolya követte el a zenét (és Szűcs Norbert), és ő maga is énekli ezt az igazán eklektikus művet: mélymagyar, vikidálos-honfoglalós hangzásvilág ízlésesen elegyedik a magyar rockos vonallal, és erre jön rá Oláh karcosan modern hangja. A hangulat fokozására teljesen alkalmatlan mű felcsendülése után szinte látjuk a lassan, lehajtott fejjel baktató szürkemarhákat a Hortobágyon, akiket egy tegezzel felszerelt Ond lélektelenül terelget.

"Mámoros az érzés!"

Himnuszokban láthatóan erősek vagyunk, legutóbb a vizes-vb hivatalos dala karcolt ennyire. Óvatosan kattints, ha nem vagy felkészülve lelkileg.

(Forrás: mtk.hu)

Bajnokok Ligáját és az Európa-ligát éled? Nézed? Fogadsz is?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

98. perces csodagóllal indult a futballhétvége

Rooney szerint a Fradit nem érdemes elhagyni az Európa-liga-címvédő kedvéért

5 felejthetetlen teljesítmény a BL-ben, ami legalább annyira emlékezetes, mint Fede Valverde Man. City elleni mesterhármasa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.