Az időben egyelőre még nem utazhatunk vele, de a Paul DeLorean (a legendás autó tervezőjének unokaöccse) által tervezett jármű így is eléggé olyan, mintha egy sci-fiből jött volna.

Igaz, a DeLorean DR-7 nagyjából úgy viszonyul a Vissza a jövőbe repülő autójához, mint Marty McFly légdeszkája a "valódi" légdeszkákhoz, vagyis autónak nem nagyon neveznénk, inkább az Airbus légi taxijához vagy a Lilium Jethez hasonlít.

Azt viszont nem lehet elvitatni tőle, hogy kellemesen futurisztikus darab, hiszen a várhatóan jövőre érkező prototípusnak négy szárnya lesz, elöl és hátul pedig légcsavarok hajtják, amelyek elforgathatóak, így a DR-7 a Vissza a jövőbe DeLoreanjához hasonlóan szintén képes lesz helyből fel és leszállni.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Miért olyan rohadtul fontos Trumpnak Grönland?

Még az űrből is látszik a teljes Magyarországot borító hótakaró

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés