Minden jel arra utal, hogy Charles Leclerc és menyasszonya, Alexandra Saint Mleux a hétvégén összeházasodtak, legalábbis ezt sejtetik azok a felvételek, amiken egy pofátlanul drága veterán Ferrariban tűnnek fel a monacói utcákon.

Charles Leclerc-nek van mit a tejbe aprítania, de azért az még számára sem mindennapi, hogy menyasszonyával egy 1957-es Ferrari 250 Testa Rossával kocsikázzon a monacói utcákon. Nagyon úgy tűnik, hogy ez az esküvői autójuk, a róluk készült felvételeken ugyanis Charles egy elegáns, világos öltönyt visel, Alexandra pedig csipkés menyasszonyi ruhában, virágcsokorral a kezében ül mellette. Bár a cikk írásának pillanatáig egyikük sem erősítette meg az esküvőt, a képek alapján a rajongók biztosra veszik, hogy egybekeltek.

@alexandrasaiintmleux THEY ARE MARRIED OMG 😭❤️ @Alexandra Saint Mleux @Charles Leclerc #alexandrasaintmleux #charlesleclerc #fyp #purtoi #leoleclerc ♬ original sound - darlana ♪‧₊˚

A történetük 2023 júliusában, Wimbledonban kezdődött, ahol először mutatkoztak együtt a nyilvánosság előtt, és a kapcsolatuk elég hamar komolyra fordult, mert 2025 novemberében már az eljegyzésüket jelentették be. Ha a mostani hírek igaznak bizonyulnak, akkor alig néhány hónappal az eljegyzés után megtartották az esküvőt, minden bizonnyal azért, hogy még sűrű versenyidőszak előtt sort kerítsenek rá. Nászútra mindenesetre nem most fognak menni, mert jövő hétvégén, március 6-án már indul az ausztrál nagydíj hétvégéje.

Ez is érdekelhet:

A Ferrari-elnök kőkeményen beleállt Hamiltonba és Leclerc-be

A Ferrari-elnök nyilvánosan rendreutasította Charles Leclerc-t és Lewis Hamiltont.

Charles Leclerc már a kiutat keresi a Ferraritól?

Úgy tűnik, elfogyhatott Charles Leclerc türelme.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Svájcban bérelt egy autót, de nem adta vissza, inkább rendelt rá a netről egy hamis norvég rendszámot

A Mercedes pofátlanul fiatal pilótája elárulta, mi volt a kulcsa a történelmi pole pozíciójának

Szerinted ki nyeri a Kínai Nagydíjat? Szavazz!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.