A civil autós rendőrök nem csak a pofátlan autósokat szűrik ki, most éppen azt kapták feladatul, hogy a gyorshajtókat fogják meg. Az autósokon kívül motorosokat is elkaptak.

A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály munkatársainak ezúttal a gyorshajtókkal szemben kellett intézkedniük, de útközben azért egy pofátlan autós is a horgukra akadt, aki nem véletlenül csúszott bele, hanem szándékosan hajtott át a piroson. A 6-os út kivezető szakaszán, ahol 70 km/óra a megengedett sebesség, egy Audi vezetője 147-tel, egy másik Audis 158 km/órával hajtott, és volt olyan motoros, aki 135-tel ment.

A gyorshajtók közül egy kapott 45 ezer forintos bírságot, míg a többi sofőrt ennél nagyobb összegre, 90 ezer forintra vagy 130 ezer forintra bírságolták meg. A rendőrség azt ígérte, hogy a civil autós ellenőrzéseket továbbra is folytatja.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Koktélozás feszengés nélkül: ilyen Budapest legújabb komfort bárja

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
8% Naná, és nagyon keményen.
42% Igen, de menedzselhető.
50% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés