Nehéz elképzelni, hogy eltervezett akció lett volna, de van, aki szerint erről van szó.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Összeütközött egymással és kiesett Lewis Hamilton és Max Verstappen az Olasz Nagydíjon:

Az esetet egyébként a futam után kivizsgálták, az ítélet szerint pedig Verstappen volt inkább hibás – a holland három rajthelyes büntetést kapott, amit a következő versenyen, az Orosz Nagydíjon kell letöltenie.

A korábbi Forma–1-es világbajnok, Damon Hill szerint is a Red Bull pilótája volt a hibás, ráadásul szándékosságot sejt az ütközés mögött:

„Ha megnézzük az ismétléseket, akkor látszik, hogy Maxnak ez sehogy sem sikerülhetett volna. Néha engedned kell, hogy elkerüld a balesetet. (...) Nem szeretem, ha bárkit is ezzel vádolnak, de úgy tűnik, mint ha Max eltervezte volna, hogy kiejti Hamiltont.”

Hamilton is elmondta a véleményét a balesetről...

Hamilton a Verstappennel való ütközésről: Tudta, mi fog következni, mégis megtette

A hétszeres világbajnok szerint a holland az egyértelmű a hibás.

...és arról, ahogy a történtek után Verstappen viselkedett:

Persze a holland is kifejtette a saját igazát:

Verstappen Hamiltont hibáztatja: Erre egyáltalán semmi szükség nem volt

Verstappen szerint Hamilton túltolta a versengést.

(Forrás: The Guardian, fotó: Formula 1)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés