Azt már tudtuk, hogy az új iPhone Xs Max kamerája elég erős eresztés lett, de az Apple most néhány frissen kiadott képpel is igazolta ezt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az új iPhone a mobilok kameráját értékelő DxOMark tesztjén 105 pontot kapott, ami az igen előkelő második helyre repítette, közvetlenül a Huawei P20 Pro mögé. Na de ezek mégiscsak számok, amik mögé nehéz odaképzelni, hogy mire számíthatunk a gyakorlatban, ezért is különösen jó, hogy az Apple összegyűjtötte az Instagramról a legjobb, felhasználók által készített fotókat, amelyeket látva még a legelvakultabb Android-fan is elismerően csettintene.

De azért a Huaweinek sem kell aggódnia, ha fotózásról van szó...

Elképesztő, hogy ezek a fotók mind telefonnal készültek

Ha eddig kételkedtél a mobil kamerák erejében, nézd meg, milyen fotókat küldtek be a National Geographic és a Huawei közös pályázatára.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés